| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ThinkPad E450 |
| Product color | Black |
Data sheet
Specific References
Reference: 788298
Brand: HP
Reference: 40Y770, 40Y7701,40Y7702,40Y7704, 92P1153, 92P1157
Brand: Lenovo
Reference: W125834072
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Asus
Brand: HP
Reference: W125970376
Brand: MikroTik
Lenovo 00HM624, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, 20 V
check_circle
check_circle