| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook F Series FA506IH Asus Notebook F Series FA506II Asus Notebook F Series FA706IH Asus Notebook F Series FA706II Asus Notebook F Series FX505DT Asus Notebook F Series FX505GT Asus Notebook F Series FX506LH Asus Notebook F Series FX506LI Asus Notebook F Series FX705DT Asus Notebook F Series FX706LI |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 889842008678
Brand: CoreParts
Reference: 391173-001
Brand: HP
Reference: P1031365-04235-P1031365-042
Brand: Zebra
Reference: Q4Q-00002, Q5N-00003
Brand: CoreParts
Reference: 616389
Brand: Lenovo
Reference: 696694-001, 719309-001, 720987-800, 721092-001, 740015-002, 7400
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00081400, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 19 V
check_circle
check_circle