| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Brand: ASUS
Brand: Teltonika Networks
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031S0,04G2660031T0,04G2660031S1,04G266003164
Brand: ASUS
Reference: 0A001-00064300
Brand: Asus
HP AC 120W, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 120 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle