DELL YY20N, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 4.62 A |
| Product color | Black |
| Cable length | 35.4" (0.9 m) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: 01FR142, 01FR159, 5A10K78753
Brand: Lenovo
Reference: 817384, 99111025
Brand: HP
Reference: 854117-850
Brand: HP
Brand: HP
Reference: 45N0364, 45N0485, FRU45N0485
Brand: Lenovo
DELL YY20N, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 19.5 V
check_circle
check_circle