| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus All In One Z Series ZN220ICGK/Asus All In One Z Series ZN220ICGT/Asus All In One Z Series ZN220ICUK/Asus All In One Z Series ZN220ICUT/Asus Desktop A Series A31AN/Asus Desktop F Series F31AN/Asus Desktop K Series K20CE/Asus Desktop K Series K20DA/Asus Desktop K Series K31AN |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A10V03253
Brand: Lenovo
Reference: 814031
Brand: HP
Brand: Asus
Reference: 20038515-220516-100DATAMAX-O_NEI
Brand: Honeywell
Reference: 2200-17877-122
Brand: Poly
Brand: HP
Brand: Asus
check_circle
check_circle