| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 30 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Notebook 1 Series 1015E |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: H6Y88AA, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: 0A001 -00060100, 90XB00CN -MPW010, ADP-120ZB BB, F554LA, K55VD
Brand: CoreParts
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Reference: 01FR052, 01FR041, 5A10J75116, 5A10J75109, FRU5A10J46686
Brand: Lenovo
ASUS 0A001-00022900, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 30 W, 19 V
check_circle
check_circle