DELL PA-12, Laptop, Indoor, 110-240 V, 65 W, 19 V, 3.34 A
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 110-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.34 A |
| Detachable power connectors | Yes |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 775626-003, 776620-001, 917649-850, 917677-001, L32661-001, L487
Brand: CoreParts
Reference: 239427-001, 239427-003, 380467-004, 381090-001, 384019-001, 3840
Brand: CoreParts
DELL PA-12, Laptop, Indoor, 110-240 V, 65 W, 19 V, 3.34 A
check_circle
check_circle