| Brand compatibility | DELL |
| Output current | 2.31 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 239427-001, 239427-003, 380467-004, 381090-001, 384019-001, 3840
Brand: CoreParts
Reference: 0A001-00700000
Brand: Asus
Reference: ED495AA, 613153-001
Brand: HP
Brand: Acer
check_circle
check_circle