| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Reference: 834571
Brand: Asus
Reference: 0A001-00699800 0A001-01100400 0A001-01100800, 0A001-01100300, 0A
Brand: Asus
Reference: 852327
Brand: HP
Reference: 0DELL-921CW, 99111065
Brand: Dell
Reference: FRU5A11J75649
Brand: Lenovo
Reference: W128338156
Brand: HP
Lenovo 45N0511, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle