ASUS 0A001-00056000, Universal, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
| Purpose | Universal |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Mini PC VivoPC VM65N Asus Notebook X Series X555QG |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: 00HM626, 01FR044
Brand: Lenovo
Reference: 54Y8868
Brand: Lenovo
ASUS 0A001-00056000, Universal, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle