| Product colour | Black |
| Input voltage | 110 - 240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99111894
Brand: HP
Brand: Acer
Reference: W128346512
Brand: Lenovo
Reference: 613154-001, MBA50043
Brand: HP
Brand: Asus
Reference: W125914904
Brand: Logitech
Reference: 45N0491, FRU45N0491
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle