| Purpose | Universal |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: PWR-ADAPTER-120W-A01
Brand: QNAP
Reference: 0A001-00343500, 99112078
Brand: Asus
Reference: 693712-001B, MBA50148, 99110988
Brand: HP
Reference: FRU5A10K78751
Brand: Lenovo
ASUS 0A001-01105800, Universal, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 19 V
check_circle
check_circle