| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | U41SV |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: PS60A-24B 1, 30781880, C32C825341
Brand: CoreParts
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
Reference: 710413-001B, 644753, 99103135
Brand: HP
ASUS 0A001-00050200, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle