| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: S24F350FHU
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: 01FR030
Brand: Lenovo
Reference: 45N0252, 45N0483, FRU45N0483
Brand: Lenovo
Reference: 2200-49760-122
Brand: HP Poly
Reference: 42T4423
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle