ADLX90NCC3A
  • ADLX90NCC3A
ADLX90NCC3A
Lenovo
90W AC Adapter with Slim Tip Connector
CHF89.4
Tax included
CHF82.7 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
105 Items
Product Details
105 Items
New
Specific References
EAN13
MPN
ADLX90NCC3A
16 other products in the same category:
0A001-00448000
Brand: Asus
0A001-00448000
ASUS 0A001-00448000, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
CHF50.7 tax incl.
CHF46.9 tax excl.
More 0A001-00448000
In stock
MBA50153
Reference: 04G2660031T0
Brand: CoreParts
MBA50153
Power Adapter for Asus 65W 19V 3.42A Plug:5.5*2.5 Including EU Power Cord