Reference: 110900
Brand: Brady
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | X571GT |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Reference: 45N0314, 45N0120
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00890900, 0A001-00446000
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: 99113297
Brand: HP
Brand: Asus
ASUS 0A001-00081900, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 19 V
check_circle
check_circle