ASUS 04G266006220, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 19 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Compatibility | Asus A Series A8JC, A8JM, A8JN, A8JP, A8JR, A8JS, A8SC, A8SR; F Series F3JR, F3JV, F3KA, F3JP, F3JM, F3JA, F3JC, F3U, F3SR, F3SG, F3SV, F3TC, F3T, F3KE, F3P, F3M, F3SC, F3SE, F3SA, F8SV, F8SR, F8SA, F8P, F9DC, F9J, F9S, F7F, F7KR, F7SE, F7SR, F5V, F5VL, F5N; M Series M51KR, M51SE, M51SN, M51SR, M50SA, M50SR, M50SV, M50VC, M50VN, M50VM |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 6PWA0184A611
Brand: Poindus
Reference: 741427-001, 646293, 99008233
Brand: HP
ASUS 04G266006220, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle