| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 330 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 16.5 A |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ThinkStation P3 Tiny Gen 2 ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tiny Gen 2 |
| Product color | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Certification | UL/CSA/IECEE/CB IEC 62368-1/CE EMC/DOE,CEC/FCC and ICES/PSE/NRCS(LOA)/SABS(COC)/SABS/SIRIM/BIS/BSMI/CCC/EAC/IAC/KEBS/KUCAS/NOM/Nrcan/PSB/RCM/Australia safety/SEC/Serbia/SM DOC/SONCAP/TISI/UA TR Mark CoC/DOC (Safety+EMC+RoHS) |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Width | 7.09" (180 mm) |
| Depth | 3.23" (82 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 2.27 lbs (1.03 kg) |
| Package width | 10.2" (260 mm) |
| Package depth | 6.3" (160 mm) |
| Package height | 3.15" (80 mm) |
| Package weight | 2.67 lbs (1.21 kg) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Acer
Brand: Asus
Brand: Advantech
Reference: 2200-49760-122
Brand: HP Poly
Reference: 741727-001, H6Y88AA#ABY, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Lenovo 4X21U34353, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 330 W, 20 V
check_circle
check_circle