| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 6.5 A |
| Compatibility | Lenovo W510 |
| Product color | Black |
| Cables included | AC |
Reference: 510052904
Brand: SurgeX
Reference: FRU5A10W86291
Brand: Lenovo
Brand: Teltonika Networks
Brand: Asus
Lenovo 45N0059, Laptop, Indoor, 135 W, 20 V, AC-to-DC, 6.5 A
check_circle
check_circle