| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook X Series X1605ZA |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 00HM630
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10W86252
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Brand: Teltonika Networks
Reference: 99106104
Brand: Lenovo
Reference: 45N0473, 45N0292, FRU45N0292
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00053600, 0A001-00055100
Brand: Asus
Reference: 13-PWRS-14000-252R
Brand: Zebra
ASUS 0A001-01103400, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 19 V
check_circle
check_circle