PSM-12V-38-B
  • PSM-12V-38-B
PSM-12V-38-B
D-Link
D-Link PSM-12V-38-B, Indoor, 12 V, 3 A, Black, 43.3" (1.1 m), 4.02" (102 mm)
CHF30.2
Tax included
CHF27.9 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Description
D-Link PSM-12V-38-B. Power supply type: Indoor, Output voltage: 12 V, Output current: 3 A. Product color: Black. Cable length: 43.3" (1.1 m). Package width: 4.02" (102 mm), Package depth: 3.54" (90 mm), Package height: 2.17" (55 mm). Shipping (inner) case width: 17.3" (44 cm), Shipping (inner) case length: 13.8" (35 cm), Shipping (inner) case height: 11.8" (30 cm)
Power supply typeIndoor
Output voltage12 V
Output current3 A
Product colorBlack
Cable length43.3" (1.1 m)
Package width4.02" (102 mm)
Package depth3.54" (90 mm)
Package height2.17" (55 mm)
Package weight7.76 oz (220 g)
Harmonized System (HS) code85044095
Shipping (inner) case width17.3" (44 cm)
Shipping (inner) case length13.8" (35 cm)
Shipping (inner) case height11.8" (30 cm)
Shipping (inner) case weight35.3 lbs (16 kg)
Product Details
New
Data sheet
Product color
Black
Cable length
43.3" (1.1 m)
Harmonized System (HS) code
Power supply type
Indoor
Output voltage
12 V
Output current
3 A
Package weight
7.76 oz (220 g)
Package width
4.02" (102 mm)
Package depth
3.54" (90 mm)
Package height
2.17" (55 mm)
Shipping (inner) case width
17.3" (44 cm)
Shipping (inner) case length
13.8" (35 cm)
Shipping (inner) case height
11.8" (30 cm)