| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | HP EliteBook 8XX, Folio 9470m, Revolve 810, HP 215, 240 G2, 245 G2, 250 G2, 255 G2/Spectre 13 Pro, HP Spectre x2 Pro, HP EliteBook Folio 1040, |
| Efficiency | 87 % |
| HP segment | Business |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 90-265 V |
| Output current | 8 A |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0DELL-PN0CV
Brand: Dell
Brand: HP
Reference: 677774-002, ED494AA, MBA50159, 677774-001, 644700
Brand: HP
check_circle
check_circle