Samsung M393A4K40CB2-CTD, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM, Black, Green
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 19 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product color | Black, Green |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Width | 5.25" (133.3 mm) |
| Height | 1.22" (31 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 815101-B21, 766471
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 49Y1565
Brand: Lenovo
Reference: 49Y1397, 99000700
Brand: IBM
Reference: W126290660
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 864415
Brand: Fujitsu
Reference: 501538-001-RFB, 991197
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 3PL82AA, CT16G4DFD8266, L43760-001, M378A2K43CB1-CTD
Brand: CoreParts
Samsung M393A4K40CB2-CTD, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM, Black, Green
check_circle
check_circle