Samsung M386AAK40B40-CWD, 128 GB, 1 x 128 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM, Black, Green
| Internal memory | 128 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 128 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory ranking | 8 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product color | Black, Green |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99107008
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 370-AEVP, 370-AEVP-RFB, HMAA8GR7AJR4N-XM, M393A8G40CB4-CWE, P2MY
Brand: CoreParts
Reference: W127218992
Brand: Fujitsu
Reference: 726717-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Brand: Dell
Reference: W129043626
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Samsung M386AAK40B40-CWD, 128 GB, 1 x 128 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM, Black, Green
check_circle
check_circle