| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Country of origin | China |
| Width | 2.74" (69.6 mm) |
| Depth | 0.0472" (1.2 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 0.357 oz (10.1 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99009090
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 398706-051
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: CoreParts
Reference: 698650-154
Brand: HP
Reference: 99112627
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 32GB DDR4 (1x32GB) 3200 SODIMM Memory, 32 GB, DDR4, 3200 MHz
check_circle
check_circle