| Component for | PC/server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: VH638AA VH638AA-RFB,585157-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 774172-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125858517
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: HP
Reference: 814665
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99104106
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle