| Component for | PC/server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 735303-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641027-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 45J5435
Marca: CoreParts
Riferimento: MMI5150_4096, KTM5149_4G, 30R5150, FRU40R1030
Marca: CoreParts
Riferimento: 0SNP8WKDYC_32G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 0SNPW403YC_64G-RFB
Marca: Dell
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle