Reference: 110900
Brand: Brady
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Reference: 0SNPPKCG9C_8G
Brand: Dell
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Crucial
Reference: 99101821
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805351-B21, 642620
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128926255
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 672631-B21, 684031-001, 606918
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle