| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Width | 2.72" (69 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
Reference: 99103847
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P19043-B21, 818580
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Samsung
Reference: 99009090
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTD-DM8400AE_2G
Brand: CoreParts
Reference: 500662-B21B-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0370-AEVP-RFB, 99111916
Brand: DELL
Reference: 647903-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 731761-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647893-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 862398-855, 8 GB, DDR4, 2400 MHz, 260-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle