DELL HTPJ7-RFB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 22 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Reference: 504351-B21, 504589-001, 501158-001, RP000121017
Brand: CoreParts
Reference: 500666-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 708643-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 774172-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 814665
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: B4U37AT, CT102464BD160B, KFJ9900C_8G, M378B1G73EB0-CK0, M378B1G7
Brand: CoreParts
Brand: HP
Reference: KCS-UC426_16G, KTH-PL426_16G, KTL-TS426_16G, 840757-091-RFB
Brand: CoreParts
DELL HTPJ7-RFB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle