| Component for | Laptop |
| HP segment | Business |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Master (outer) cases per pallet | 100 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 117200 g |
| Pallet weight (imperial) | 258.38 lbs |
| Compatibility | Compatible with: HP ZBook Firefly 14 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Firefly 16 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Firefly 14 inch G10 A Mobile Workstation PC; HP ZBook Power 15.6 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Studio 16 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Fury 16 G10 Mobile Workstation PC; HP EliteBook 1040 14 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 840 14 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 860 16 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 845 14 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 865 16 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 640 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 645 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 660 16 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 665 16 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 840 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 845 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 860 16 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 865 16 inch G11 Notebook PC |
| Compatible operating systems | Windows 10; Windows 11 |
| Warranty period | 3 year(s) |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0HMA82GR7DJR8N-XN-RFB
Brand: Dell
Reference: W126290660
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 462967-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMI9852_4GB, KTM-SX3138_4G, 44T1597, 44T1599, FRU 82Y6440
Brand: CoreParts
Reference: RP001229272
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle