| Component for | Laptop |
| HP segment | Business |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Master (outer) cases per pallet | 100 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pz |
| Pallet gross weight | 117200 g |
| Pallet weight (imperial) | 258.38 lb |
| Compatibility | Compatible with: HP ZBook Firefly 14 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Firefly 16 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Firefly 14 inch G10 A Mobile Workstation PC; HP ZBook Power 15.6 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Studio 16 inch G10 Mobile Workstation PC; HP ZBook Fury 16 G10 Mobile Workstation PC; HP EliteBook 1040 14 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 840 14 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 860 16 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 845 14 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 865 16 inch G10 Notebook PC; HP EliteBook 640 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 645 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 660 16 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 665 16 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 840 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 845 14 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 860 16 inch G11 Notebook PC; HP EliteBook 865 16 inch G11 Notebook PC |
| Compatible operating systems | Windows 10; Windows 11 |
| Warranty period | 3 anno/i |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 500662-B21B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 13L75AA, KCP432SD8_32, KVR32S22D8_32
Marca: CoreParts
Riferimento: 850880-001, 766118
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 5M30Z71796, 5M31K03066, 79U71AA, AC774048, AL0M6AA, SNPW1KKYC_16
Marca: CoreParts
Riferimento: A0R56A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128594001
Marca: Lenovo
Riferimento: 99112279, 844109
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774170-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle