| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Data sheet
Specific References
Reference: 432320-001,DG146ABAB4, 431954-003, 443177-002, SA146003I250, 402
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 765455-B21, 99112854
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126077305
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 7XB7A00022, 600 GB, 15000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle