Microconnect LIGHT-HUB2, Lightning, White, 3.17 oz (90 g), 1 pc(s), 5.59" (142 mm), 4.02" (102 mm)
| Host interface | Lightning |
| Product color | White |
| Plug and Play | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Weight | 3.17 oz (90 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 5.59" (142 mm) |
| Package depth | 4.02" (102 mm) |
| Package height | 0.669" (17 mm) |
| Package weight | 3.53 oz (100 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
Data sheet
Specific References
Reference: ST4300MINU3B, K39121EU, 133-72, USB3.0HUB4X, K39121EU, 333-88, G
Brand: MicroConnect
Brand: Biamp
Brand: MicroConnect
Reference: 874927
Brand: Lindy
Microconnect LIGHT-HUB2, Lightning, White, 3.17 oz (90 g), 1 pc(s), 5.59" (142 mm), 4.02" (102 mm)
check_circle
check_circle