Microconnect MDPDVIHDMIVGAAA, White, 1920 x 1080 pixels, 2.12 oz (60 g), 1 pc(s), 7.76" (197 mm), 6.93" (176 mm)
| Product color | White |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Weight | 2.12 oz (60 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 7.76" (197 mm) |
| Package depth | 6.93" (176 mm) |
| Package height | 1.1" (28 mm) |
| Package weight | 2.19 oz (62 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
Data sheet
Specific References
Reference: ACH122EUZ, DA-70253, USBHUB-RJ45-2IN1, UA0173A, UA0440
Brand: MicroConnect
Brand: Biamp
Reference: W128428069
Brand: HP
Brand: MicroConnect
Microconnect MDPDVIHDMIVGAAA, White, 1920 x 1080 pixels, 2.12 oz (60 g), 1 pc(s), 7.76" (197 mm), 6.93" (176 mm)
check_circle
check_circle