Lanview MO-AT-SFP28-DAC-2.5M, 196.9" (5 m), SFP28, SFP28
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: BR-QSFP-40G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: MCP1600-C001E30N
Brand: Lanview
Reference: EX-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: JD097C
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU2.5M
Brand: Lanview
Reference: JNP-25G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: JNP-10G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: AT-SP10AOC5M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-100G-AOC-3M
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-SFP28-DAC-2.5M, 196.9" (5 m), SFP28, SFP28
check_circle
check_circle