Lanview MO-DEM-CB400S28, 98.4" (2.5 m), DAC, SFP28, SFP28
| Cable length | 98.4" (2.5 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Ubiquiti
Reference: AT-QSFP7CU
Brand: Lanview
Reference: 7Z57A03552
Brand: Lanview
Reference: JL489A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: BR-SFP28-25G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: EX-100G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC30M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP28-100G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Lanview MO-DEM-CB400S28, 98.4" (2.5 m), DAC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle