Lanview MO-DEM-SFP-AOC2M, 78.7" (2 m), AOC, SFP+, SFP+
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Aqua color |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.63 x 78.7 x 0.472" (16 x 2000 x 12 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: BR-QSFP28-100G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: JNP-40G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: SFP28-DAC-AL-25G-C1M
Brand: Lanview
Reference: CUSTOMIZED
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: MA-CBL-TA-0.5M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-40G-AOC10M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-40G-DAC-CU50CM
Brand: Lanview
Reference: EX-100G-AOC-10M
Brand: Lanview
Lanview MO-DEM-SFP-AOC2M, 78.7" (2 m), AOC, SFP+, SFP+
check_circle
check_circle