Lanview MO-SFP-H10GB-CU2-5M, 196.9" (5 m), SFP+, SFP+
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | Cisco |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 80 °C |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 5 year(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: SFP-H25G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-DAC-1M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-4X10G-AOC3M
Brand: Lanview
Reference: SFP-H10GB-CU05M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC3M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC15M
Brand: Lanview
Reference: 470-ACEU
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-DAC-25G-2M
Brand: Lanview
Lanview MO-SFP-H10GB-CU2-5M, 196.9" (5 m), SFP+, SFP+
check_circle
check_circle