Techly IDATA-HDMI-VGA2AU, 5.91" (0.15 m), HDMI, VGA+3.5mm+Micro USB, 1920 x 1080 pixels, 1.65 Gbit/s, Black
| Cable length | 5.91" (0.15 m) |
| Connector 1 | HDMI |
| Connector 2 | VGA+3.5mm+Micro USB |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Data transfer rate | 1.65 Gbit/s |
| Product color | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 80 °C |
| Weight | 2.86 oz (81 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: DP-HDMI-2004K
Brand: MicroConnect
Brand: Lenovo
Reference: VC985-AT, VC986-AT
Brand: MicroConnect
Reference: DP-HDMI36-K, DP-HDMI3, K2K92AA, BP937AA, AK-340400-001-S
Brand: MicroConnect
Reference: HDMI-113-K, HDMI-113D, HDMI-113AD, HDMI-113
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Techly IDATA-HDMI-VGA2AU, 5.91" (0.15 m), HDMI, VGA+3.5mm+Micro USB, 1920 x 1080 pixels, 1.65 Gbit/s, Black
check_circle
check_circle