GLBB31698393
  • GLBB31698393
GLBB31698393 - FOR LG 32UL750
FOR LG 32UL750
eSTUFF
Privacy Filter 31,50" (16:9) 698 mm x 393 mm 16:9 Supports Touch Screens 698 mm x 393 mm 16:9 Supports Touch Screens