3M T Privacy Filter for 21.5in Full Screen Monitor with T COMPLYT Magnetic Attach 16:9 PF215W9EM, 21.5", 16:9, Monitor, Frameless display privacy filter, Anti-glare, Privacy, 2.91 oz (82.6 g)
| Maximum screen size | 21.5" |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Product color | Black |
| Display filter features | Anti-glare, Privacy |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Widescreen | Yes |
| Scratch-resistant | Yes |
| Durable screen protection | Yes |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Blue light filter | Yes |
| Width | 19.1" (485 mm) |
| Height | 10.7" (272 mm) |
| Weight | 2.91 oz (82.6 g) |
| Package width | 17.6" (446.1 mm) |
| Package depth | 0.813" (20.7 mm) |
| Package height | 29.8" (757.3 mm) |
| Package weight | 3.02 lbs (1.37 kg) |
| Pallet net height | 51" (129.5 cm) |
| Pallet net length | 63.5" (161.3 cm) |
| Pallet net width | 43" (109.2 cm) |
| Pallet net weight | 32.8 lbs (14.9 kg) |
| EUR-pallet weight | 718 lbs (325.7 kg) |
| Quantity per EUR-pallet | 180 pc(s) |
| Shipping (inner) case width | 18.1" (45.9 cm) |
| Shipping (inner) case length | 30.4" (77.2 cm) |
| Shipping (inner) case height | 5.12" (13 cm) |
| Shipping (inner) case weight | 16.6 lbs (7.53 kg) |
| Shipping (inner) case net weight | 14.6 oz (412.8 g) |
| Quantity per shipping (inner) case | 5 pc(s) |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 76308415006 |
Data sheet
Specific References
Reference: SURFACE LAPTOP 5, SURFACE LAPTOP 5
Brand: eSTUFF
Reference: PF22.0W, PF22W, PF220W1B, 98-0440-4597-3, 98044054140, ASF220WEU
Brand: eSTUFF
Reference: W128781422
Brand: 3M
Reference: SURFACE PRO 8, SURFACE PRO 9
Brand: eSTUFF
Reference: W128820002
Brand: 3M
Reference: PF15.6W9 PF15.6W9B, 99112190
Brand: 3M
Reference: W128781439
Brand: 3M
Reference: MSPF0031, PF15.4W, ASF154WEU, 626468, 98044054074, PF154W1B, 78Y
Brand: eSTUFF
Reference: 4XJ0L59637, LENOVO THINKPAD X1 YOGA 3RD 20LE
Brand: eSTUFF
3M T Privacy Filter for 21.5in Full Screen Monitor with T COMPLYT Magnetic Attach 16:9 PF215W9EM, 21.5", 16:9, Monitor, Frameless display privacy filter, Anti-glare, Privacy, 2.91 oz (82.6 g)
check_circle
check_circle