| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Connector 1 | IEC |
| Connector 2 | IEC |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Angled |
| Product color | White |
| Impedance | 75 Ω |
| Gain | 80 dB |
| Weight | 2.12 oz (60 g) |
| Package width | 7.8" (198 mm) |
| Package depth | 7.01" (178 mm) |
| Package height | 1.1" (28 mm) |
| Package weight | 2.19 oz (62 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85442000 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99106703
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: AMG
Brand: AMG
Reference: 6776Z46
Brand: Cisco
Reference: 352141
Brand: Ventev
Microconnect COAX015WA, 59.1" (1.5 m), IEC, IEC, White
check_circle
check_circle