| Cable length | 393.7" (10 m) |
| Connector 1 | BNC |
| Connector 2 | BNC |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Impedance | 50 Ω |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 10.4" (263 mm) |
| Package depth | 8.23" (209 mm) |
| Package height | 1.69" (43 mm) |
| Package weight | 10.8 oz (306 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: AMG
Reference: 1PCBLRD-1B4000680R
Brand: Zebra
Microconnect 50088, 393.7" (10 m), BNC, BNC, Black
check_circle
check_circle