| Certification | CE, ROHS |
| Internal | Yes |
| Product colour | Green |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Receiver sensitivity | -137 dB @ SF12 |
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | Mini PCI Express |
| Power consumption (typical) | 2 W |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 389996-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 777454-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99113050
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125913817
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W126087901
Marca: Lenovo
Marca: Cisco
check_circle
check_circle