| Certification | CE, ROHS |
| Internal | Yes |
| Product colour | Green |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Receiver sensitivity | -137 dB @ SF12 |
| Connectivity technology | Wired |
| Host interface | Mini PCI Express |
| Power consumption (typical) | 2 W |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128273318
Brand: Allied Telesis
Reference: J4820B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 2650964, 762508
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 817709-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 403619-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126143069
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 391661-B21, NC340T
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125869108
Brand: Allied Telesis
check_circle
check_circle