| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN |
| Device compatibility | Label printer |
| Type | Cutter |
| Layers per pallet | 9 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pz |
| Pallet gross height | 13.2 cm |
| Pallet gross weight | 175860 g |
| Products per pallet | 180 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 180 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: S0895880, W003688, 14430, 1758458, S0895880, S0915380, W003688
Marca: CoreParts
Riferimento: 320-081-021, 320-082-021, 320-082-122, 320-088-101, HON5003-LI
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle