| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN |
| Device compatibility | Label printer |
| Type | Cutter |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross height | 13.2 cm |
| Pallet gross weight | 175860 g |
| Products per pallet | 180 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 180 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 7A100014, S1500, S1500T, S1500T-DT, S2500, S2500THS, S3750, S375
Brand: CoreParts
Reference: 55-002148-01, 55-0211152-02, 55-060117-05, 55-060117-86, BTRY-MC
Brand: CoreParts
Reference: 550038-000, HPI781-LI
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle