| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4650TNWB, TD-4650TNWBR, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Peel-off kit |
| Layers per pallet | 5 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pz |
| Pallet gross height | 12.75 cm |
| Pallet gross weight | 65400 g |
| Products per pallet | 120 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 30 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: CoreParts
Riferimento: 82-111094-01, BTRY-MC55EAB02, BTRY-MC55EAB02, U60493
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle