| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4650TNWB, TD-4650TNWBR, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Peel-off kit |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross height | 12.75 cm |
| Pallet gross weight | 65400 g |
| Products per pallet | 120 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 30 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
Data sheet
Specific References
Reference: 318-030-001, 318-030-002, 318-040-001, AB27
Brand: CoreParts
Reference: 21-54882-01
Brand: CoreParts
Reference: 161888-0001, SB-MX9-L
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle